logoGLULAMPro

Drewno klejone jest doskonałym materiałem do budowy domów oraz wszelkich innych konstrukcji – jest zdrowe i przyjazne środowisku. Warto przy tym podkreślić, że sama budowa trwa znacznie krócej a gotowe domy są ciepłe i tanie w utrzymaniu. Odpowiednio przygotowane drewno gwarantuje setki lat żywotności konstrukcji. Są to jedynie wybrane fakty. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się ze specjalistą, lub poznaj szczegóły wybranej usługi.

Drewno klejone, belki z drewna klejonego

logoHUTTEMANN

Drewno Meisterholz firmy Hüttemann to drewno klejone warstwowo o wielu zastosowaniach. Wyselekcjonowane surowce stanowią podstawę do czystej, gładkiej powierzchni o jednakowej jakości. Każdy element jest dwukrotnie strugany i przycięty do odpowiedniej długości pod precyzyjnym kątem.

Ponad 50 standardowych wymiarów magazynowych, jak również krótki czas produkcji wielu indywidualnych przekrojów, gwarantują szybką dostawę. Fachowe doradztwo i rzetelna obsługa klienta są dla nas oczywiste.

Hüttemann Meisterholz jest standardowo produkowane z północnego świerku. Od niedawna niektóre sekcje w niższej jakości wizualnej (Nsi) są też dostępne w sośnie. Produkty Hüttemann Meisterholz są sprzedawane wyłącznie przez profesjonalnych dystrybutorów.

Mousepad